Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Po co mi mediacja?

        Rozmowa w obecności mediatora pomaga w dojściu do rozwiązania konfliktu. Jak partnerzy wzajemnie się usłyszą, to łatwiej jest im rozmawiać o ważnych dla nich sprawach, a porozumienie jest szyte na miarę ich potrzeb i wzajemnie akceptowalne.
        Tu wszyscy są wygrani.

 


Jak przygotować się do mediacji rodzinnej?

Podejmując decyzję o rozwodzie musisz zastanowić się nie tylko nad tym jak będzie wyglądało Twoje życie, ale również Twoich dzieci.
Inspiracją do napisania tego tekstu było pytanie zadane mi przez innego mediatora „Jak się przygotować do mediacji rodzinnej? Na co zwrócić uwagę ? Skoro takie pytanie zadaje mediator poproszony przez potencjalnego uczestnika mediacji o odpowiedź to dla mnie oznacza tylko jedno – taka wiedza jest potrzebna 😊

 

O MNIEPoznajmy się, jestem Katarzyna Radziejewska. W dniu, w którym przeprowadziłam pierwszą mediację zrozumiałam jak wiele zależy od nas samych. Czy chcemy brać odpowiedzialność za nasze decyzje czy wolimy aby ktoś zrobił to za nas. Mediacja jest szansą na dobrą rozmowę, zachowanie relacji, zakończenie relacji z szacunkiem, wzajemne usłyszenie siebie.

POLITYKA PRYWATNOŚCI | Projekt i wykonanie EMKA-design.pl